Ekrem Düzgünoğlu

EKREM DÜZGÜNOĞLU FAN CLUBE HOŞ GELDİN.SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLABİLİRSİN

Join the forum, it's quick and easy

Ekrem Düzgünoğlu

EKREM DÜZGÜNOĞLU FAN CLUBE HOŞ GELDİN.SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLABİLİRSİN

Ekrem Düzgünoğlu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ekrem Düzgünoğlu

Hoşgeldin Misafir Ekrem Düzgünoğlu Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Orhan Ne Ferdi Anla Bizi EKREM Abi... https://ekremduzgunoglu.yetkinforum.com Fan Club

Aşk bize yakışır..........................

berdus_44
    berdus_44
    Ekrem Kolik
    Ekrem Kolik

Erkek

Aşk bize yakışır.......................... Empty Aşk bize yakışır..........................

Mesaj tarafından berdus_44 C.tesi Ara. 13, 2008 10:07 pm

Gizli bahçesi ruhumuzun aşk, kaçıp saklandigimiz durup soluklandigimiz kimi zaman nefessiz kaldigimiz gizli bahce.
    Orda sade seven ve sevilen yasar, hickiriklarla kahkahalarla dans eder.
    Güpegündüz düsler yasariz, zifiri karanliklar günese dönüsür ask olunca, asik olunca.
    Sarkilar yükselir icinizden, bazen acili bir melodiyle bi sokak ortasinda kalakalirsiniz, aglamak utanilasi degildir, saklamazsiniz, durup müzige karisir aglarsiniz, yaninizdan cekip gider gürüntüler, sade onun gözleri ve gözyasi görünür olur...
    Yaninizdaysa müziklerin neşelisi takilir fisildarsaniz sevdiginizi, o varsa her müzik nesedir...
    Ask olmasaydi siirler okuyabilir miydiniz puslu havalarda sevgiliye sarilarak...

SEVGILIYE...

Öylesine bendesin ki, ölmüyorsun... Ölsen, ben de ölecegim sanki... Cikarsan icimden, bütün kanimda seninle birlikte akip gidecek...
    Öylesin... Kan gibisin...

GIDENE...

Kendimle basbasa kalmak iyi gelmiyor bana... Bir tek gece mi yoktun yanimda? Ya da kac bin yildir?
    Seni özlemek her zaman iyi degilmis, anliyorum... Ya sen özledin mi beni? Yarin kosacak misin bana?
    Uyku çagiriyor beni, gece bitsin, sen başla... Kapiyorum gözlerimi yeniden ve sadece sana açmak icin...
    Gün gibisin...

YOKLUGUNDA...

Benimle birlikte bu kent de sensizlige isyan ediyor, saraylari, camileri, gökdelenleri birer birer yikiliyor...
    Baska bir sehri kuruluyor... Adı Istanbul degil, Vazgecmek mümkün degil senden...
    Can gibisin...

CAGRI...

Bütün gidislerden arinmis, ucari sevdalari bir kenara birakmis ve kendini sadece aska adamis biriyim ben...
    Senin askina... Her seyi yeniden tanimak, yeniden tanimlamak istiyorum... Seninle yasamaliyim, seni yasamaliyim...
    Yanimda degilsen, saatler durmali, sonra sen gelmelisin, kaldigim yerden yine ayni heyecala devam etmeliyim yasamaya...
    Zaman gibisin...

Yüregimizi aşka açtiğimiz, inandiğimiz sürece,

AşK HERKESE YAKIşIR...

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 9:47 pm