Ekrem Düzgünoğlu

EKREM DÜZGÜNOĞLU FAN CLUBE HOŞ GELDİN.SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLABİLİRSİN

Join the forum, it's quick and easy

Ekrem Düzgünoğlu

EKREM DÜZGÜNOĞLU FAN CLUBE HOŞ GELDİN.SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLABİLİRSİN

Ekrem Düzgünoğlu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ekrem Düzgünoğlu

Hoşgeldin Misafir Ekrem Düzgünoğlu Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Orhan Ne Ferdi Anla Bizi EKREM Abi... https://ekremduzgunoglu.yetkinforum.com Fan Club

4 posters

Ekrem Düzgünoğlu İle Ropörtaj

BURAK
    BURAK
    Admin
    Admin

Takım : Ekrem Düzgünoğlu İle Ropörtaj 1447oh9
    Erkek
    Yorum : Ekrem Düzgünoğlu Fan Club

Ekrem Düzgünoğlu İle Ropörtaj Empty Ekrem Düzgünoğlu İle Ropörtaj

Mesaj tarafından BURAK Paz Tem. 05, 2009 7:17 pm

İçimden ne gelirse onu okuyorum.yani,benim için tarz hiç önemli değil.Kendi bestelerimi okuyorum zaten.Hoşuma giden ne varsa onu söylüyorum ben

Ekrem Düzgünoğlu İle Ropörtaj Eduzgunoglu

ELİF GÖZEL:Kısaca özgeçmişiniz?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Ankara doğumluyum.Müziğe küçük yaşlarda başladım.Orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarı T.H.M Ses Eğitim Bölümünü kazandım.Böylece profesyonel müzik eğitimim başlamış oldu.

ELİF GÖZEL: Müzik ve genel eğitiminiz?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Konservatuar mezunuyum.

ELİF GÖZEL: Müziğe başladığınız ilk yıllar ile geldiğiniz aşamayı kıyaslar mısınız?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Müziğe çocukken başladım.Şu anda her şey daha iyi.Sonuçta eğitim gördüm.Yönetmenlik te yapıyorum.Artık müziğin her tarafında varım kısacası.

ELİF GÖZEL: Tarz,eser seçimi ve tür seçiminde bir sapmanız oldu mu.?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Yok, hayır.İçimden ne gelirse onu okuyorum.yani,benim için tarz hiç önemli değil.Kendi bestelerimi okuyorum zaten.Hoşuma giden ne varsa onu söylüyorum ben.Türkü,rock müzik gibi…hissettiğim ne varsa onu söylüyorum.

ELİF GÖZEL: Eserlerinizin kaynağı halk müziği ve özgün müzik ağırlıklı,bu tamamen kendi tercihiniz mi? yani bu seçiminizde etken olan faktör nedir?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Hissettiğim gibi yazıyorum.Buna bir isim koyamıyorum,şu veya bu müzik gibi.Yani kendi hissederek yazdıklarımı şarkı yapıyorum.

ELİF GÖZEL: Sanatçının seçtiği ,tercih ederek icra ettiği eserlerle iç dünyası arasında bir bağ var mıdır?yani duygulanmadığınız veya hoşunuza gitmeyen bir eseri okuyor musunuz?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Ben yaşadığım ve yaşanmış duyguları yazmayı tercih ediyorum.Hayal ürünü denilen şeyleri çok yazamıyorum.

ELİF GÖZEL: Kendi çabanızla hak ettiğiniz yere gelmede kendi maddi ve manevi gücünüz yeterli olmakta mıdır?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Şükürler olsun,evet yeterli oluyor.

ELİF GÖZEL: Tanınmış sanatçılarla düet yapmak veya klip-albüm çıkarmak yeni sanatçıya katkı sağlar mı?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Tabi ki katkı sağlar.Çünkü kişinin tanınmasında çok büyük bir aşamadır bu.

ELİF GÖZEL: İlerisi için en önemli projeleriniz nedir?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Daha güzel şarkılar,daha güzel bir albüm.İlerde güzel bir film yapmak istiyorum.

ELİF GÖZEL: Örnek aldığınız ve etkisinde kaldığınız sanatçı var mıdır?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Yani öyle çok isim sayamam.Daha çok kendimi dinliyorum.Aslında kendim derken,kendi şarkılarımı dinlemekten ziyade çok müzik dinleyemiyorum açıkçası.

ELİF GÖZEL: Genel anlamda Türk müziğinin şimdiki durumunu yeterli bulmakta mısınız?

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Hayır,tabi ki yeterli bulmuyorum.Çok büyük sapmalar var diye düşünüyorum.

ELİF GÖZEL: Türkülerimizi demet demet yapıp farklı kokularıyla-renkleriyle duygularımıza-yüreğimize sunduğunuz için ve müziği bir duygu pınarı anlayışıyla gönlümüze takdim ettiğiniz için teşekkürlerimi sunarım. yolunuz açık olsun.

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Ben teşekkür ederim.Çok sağolun.
    Yasin Hızarcıoğlu
    Yasin Hızarcıoğlu
    Müzisyen Üye
    Müzisyen Üye

Takım : Ekrem Düzgünoğlu İle Ropörtaj 1446ob5
    Erkek

Ekrem Düzgünoğlu İle Ropörtaj Empty Geri: Ekrem Düzgünoğlu İle Ropörtaj

Mesaj tarafından Yasin Hızarcıoğlu Perş. Tem. 30, 2009 6:47 pm

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Yok, hayır.İçimden ne gelirse onu okuyorum.yani,benim için tarz hiç önemli değil.Kendi bestelerimi okuyorum zaten.Hoşuma giden ne varsa onu söylüyorum ben.Türkü,rock müzik gibi…hissettiğim ne varsa onu söylüyorum.

Tam benim gibi Smile
    jale
    Ekremci Yeni Üye
    Ekremci Yeni Üye

Takım : Ekrem Düzgünoğlu İle Ropörtaj 1443hn8
    Kadın

Mesaj tarafından jale Paz Ağus. 02, 2009 11:59 am

ay bitiyorum ben bu adama ya istemeye gelirmi acep beni Very Happy
    ece
    ece
    Ekrem Kolik
    Ekrem Kolik

Takım : Ekrem Düzgünoğlu İle Ropörtaj 1447oh9
    Kadın
    Yorum : ...

Mesaj tarafından ece C.tesi Ara. 26, 2009 5:50 pm

EKREM DÜZGÜNOĞLU:Daha güzel şarkılar,daha güzel bir albüm.İlerde güzel bir film yapmak istiyorum.
    her zaman en iyisi olduğunu bilmeni isterim...

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 6:06 am