Ekrem Düzgünoğlu

EKREM DÜZGÜNOĞLU FAN CLUBE HOŞ GELDİN.SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLABİLİRSİN

Join the forum, it's quick and easy

Ekrem Düzgünoğlu

EKREM DÜZGÜNOĞLU FAN CLUBE HOŞ GELDİN.SİTEMİZE ÜCRETSİZ KAYIT OLABİLİRSİN

Ekrem Düzgünoğlu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ekrem Düzgünoğlu

Hoşgeldin Misafir Ekrem Düzgünoğlu Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Orhan Ne Ferdi Anla Bizi EKREM Abi... https://ekremduzgunoglu.yetkinforum.com Fan Club

Karımı Seviyorum Sevgilime Aşığım!

BURAK
    BURAK
    Admin
    Admin

Takım : Karımı Seviyorum Sevgilime Aşığım! 1447oh9
    Erkek
    Yorum : Ekrem Düzgünoğlu Fan Club
    020809

Karımı Seviyorum Sevgilime Aşığım! Empty Karımı Seviyorum Sevgilime Aşığım!

Mesaj tarafından BURAK

Karımı Seviyorum Sevgilime Âşığım!
    Mutlu bir evliliğin sırrı, erkeğin dışarıda ikinci bir sevgili bulmasıdır dedi barda oturan genç kız. Kızın ruh halinin pek iç açıcı olduğunu söyleyemem ama ona göre mutluluk yine erkeğin inisiyatifinden geçiyordu. Ertesi gün bu yetmezmiş gibi, gazetelerde dünyaca ünlü bir kalp cerrahı uzmanı da destek veriyordu kızın bu söylediklerine.

Dr. Bernart, haftada bir sevgili değiştirmenin kalp sağlığını olumlu yönde etkilediğini söylüyordu. Üstelik üç büyük gazetenin sütunlarına büyük puntolarla geçiyordu bu haber. Acaba sadece kalbe mi iyi geliyordu bu dışarıdaki sevgili. Peki ya dalak, böbrek, bağırsak, kelle, paça ve ayakların hali ne olacaktı. Acaba onların üstünde de pozitif bir etkisi olamaz mıydı bu dışarıdaki sevgilinin.

Keşke Dr. Bernart abiye zamanında söyleseydik de bunları da araştırsaydı hatırımız için. O sıralarda Dr. Bernard’ın her hafta yeni sevgilileri ile boy boy görüntülerini verirdi gazeteler. Düşünebiliyor musunuz? Her hafta yeni bir sevgiliyi… Nasıl? Kulağa çok hoş geliyor değil mi?

Sokaklardaki hayat kadınlarının sayısındaki artışın nedenlerini sakın araştırmayın, bu sizleri daha da hayvanlaştırabilir. O, her hafta değiştirdiğiniz sevgililerinizden biri istem dışı bir kız çocuğu dünyaya getirmiş olabilir ve siz çok sarhoş olduğunuz için hatırlamıyor olabilirsiniz değil mi? Çünkü her gün bir şişe kırmızı şarap da

erkek sağlığına iyi geliyormuş? Peki, o kız çocuğunun gelecekte ne olacağını tasavvur edebiliyor musunuz?

Eğer ebeveynlerinin izinden daha beter bir sonu olursa hiç şaşırmam. Bu çocukların sonunu hazırlayan şey sadece ekonomik nedenler midir acaba? Yok yok dostlarım, kendimiz edip kendimiz bulduk? Hatta bu suçun altında ezilmek bir yana utanmadan bir de ''Biz erkeklerin günahı kız sizlerden sorulacaaaak'' diye şarkılar bile söyledik. Pardon bu şarkıyı bende söyledimdi değil mi? Şimdi ben bu tarz düşünen insanlara da, ünlü kalp cerrahına da, bunu destekleyene de, bunları yazana da, o büyük gazete zırvalarına da gelmişine de, geçmişine de sövüp saysam acaba suç işlemiş olur muyum?

Acaba bu gazeteler beni yerden yere vururlar mı? Acaba doğru söyleyeni hakikaten kovarlar mı üç kuruşa dokuz köyden? Karımı seviyorum sevgilime âşığım.

MURAT KEKİLLİ
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

meltem

Mesaj Ptsi Ağus. 03, 2009 6:13 pm tarafından meltem

aşkın ömrü vardır ama sevginin aslaa..ayrıca biz büyüdük ve kirlendi dünya diye boşuna denmedi .. kalp saglıgına ıyı gelıyormus .. ya toplum saglıgı..
    Yasin Hızarcıoğlu

Mesaj Salı Ağus. 04, 2009 7:08 pm tarafından Yasin Hızarcıoğlu

Haklısın...
    _Mercİ_

Mesaj Paz Ağus. 30, 2009 11:40 pm tarafından _Mercİ_

yürügit her türlü yürü git böle şey olur mu meltem abla doğru diyon kalp sağlığı varsa toplum sağlığı ne olacak????
    Yasin Hızarcıoğlu

Mesaj Ptsi Ağus. 31, 2009 8:10 am tarafından Yasin Hızarcıoğlu

Smile
    _Mercİ_

Mesaj Ptsi Ağus. 31, 2009 1:31 pm tarafından _Mercİ_

Smile))Smile))

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 4:56 pm